O nas

Jesteśmy pasjonatami podróży. Dużo podróżujemy i naszą wiedzę czerpiemy z praktyki, a nie katalogów. Sprzedajemy oferty 250 biur podróży. Znajdą Państwo u nas wszystkie najważniejsze biura polskie i niemieckie. Porównamy dla Państwa oferty tych samych hoteli z wylotem z polskich i niemieckich lotnisk, a Wy wybierzecie ofertę, która Wam najbardziej odpowiada.

Oferty polskich organizatorów to wyloty z polskich lotnisk, zawsze z polskim rezydentem. W cenie są zawsze ubezpieczenie i transfer. Najczęściej są to oferty na 7 lub 14 dni pobytu. Rzadziej i nie ze wszystkich lotnisk, oferowane są pobyty 10-12 dniowe. Przeloty odbywają się liniami charterowymi takimi jak Enter Air, Small Planet czy Travelservice. Oferty z Polski proponujemy dla tych, którzy potrzebują polskiego opiekuna, chcą mieć bliżej na lotnisko. Kierunki, które często są tańsze i popularniejsze z Polski to Egipt, Tunezja, Grecja i Bułgaria.

Oferty niemieckich organizatorów to wyloty z lotnisk niemieckich. Te najbliżej naszej granicy to Berlin Tegel, Berlin Schonefeld, Lipsk czy Drezno. Przeloty odbywają się liniami rejsowymi jak Air Berlin, Condor Sun Express czy Germania. Jest tu znacznie większa elastyczność jeśli chodzi o długość pobytu czy godziny wylotów. Jednego dnia jest nawet o kilka wylotów w najpopularniejszych kierunkach. Daje to Państwu większe możliwości wyboru godziny wylotu, preferowanej linii lotniczej czy długości pobytu. Decydując się na wykupienie oferty niemieckich organizatorów, muszą Państwo wiedzieć że Państwa rezydent będzie niemiecko- ( i często angielsko-) języczny a ubezpieczenie kosztów leczenia nie jest zawarte w cenie imprezy. Takie ubezpieczenie mogą Państwo kupić u nas, a jego koszt to ok. 30 złotych za osobę za tydzień. Wszystkie formalności załatwią Państwo u nas w języku polskim, a także otrzymają Państwo od nas komplet dokumentów i informacji potrzebnych do odprawy na lotnisku i zakwaterowaniu w hotelu. Pomożemy Państwu zarezerwować najtańszy parking przy lotnisku, zorganizować transfer lub wypożyczyć samochód. Oferty niemieckich organizatorów są bardzo często tańsze w wielu kierunkach, szczególnie tych egzotycznych. Mamy świetne oferty do krajów takich jak Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, czy Sri Lanka. Ceny w tych kierunkach, za 7 dni z wyżywieniem all inclusive, w najtańszych terminach zaczynają się od 700 Euro.

WAKACJE Z NIEMIEC TO WYŻSZY STANDARD W NIŻSZEJ CENIE!

Naszą specjalnością są też wyjazdy na narty w Alpy w niskich cenach. Na początek czy koniec sezonu tydzień z karnetem w Alpach Francuskich kosztuje nawet 307 złotych. Organizujemy dojazd autokarem z wielu miejscowości na Dolnym Śląsku. Mamy w ofercie ok. 1200 obiektów w bardzo atrakcyjnych cenach i karnetem w cenie we wszystkich miejscowościach narciarskich w Europie. Tydzień we Włoszech z karnetem za 100 km możecie znaleźć u nas nawet za 560 złotych.

Mamy tez bardzo dobre ceny na hotele wakacyjne. Jeśli sami kupicie lot i szukacie, zadzwońcie do nas. Większość hoteli w popularnych miejscowościach wakacyjnych mamy do 40% taniej niż duże portale hotelowe. Sprawdźcie ceny u nas, to nic nie kosztuje.

Znajdziecie u nas także szeroką gamę, ubezpieczeń turystycznych, transferów, wypożyczalni samochodów oraz biletów linii lotniczych. Sprawdźcie naszą bogatą ofertę. Gwarantujemy, że nie znajdziecie taniej niż u nas swoich wymarzonych wakacji.